:: Rezervace - kontrola volného termínu - hlídací pes - last minute - ceny:  č.p. 135 | č.p. 145 ::

Vzkazy, komentáře, zkušenosti

Přidat nový vzkaz
3.5.2024Autor:  Martina 
Uzasny vikend s velkou rodinou-roubenka c. 135 idealni pro nase ucely. Perfektne vybavena i pro deti, krasne teplo z kamen,k dispozici gril i ohniste, klid a nadherny vyhled. Paradne jsme si to uzili a odpocinuli si. Velmi mily kontakt s panem majitelem a mila a vstricna pani provozni. Velmi doporucujeme a radi se nekdy vratime :)
11.9.2023Autor:  Hana 
Vše bylo super, počasí vyšlo, roubenka kouzelná, příroda kolem, rozhled do krajiny a hlavně houby rostly, co více si přát :-)
26.10.2022Autor:  Petr P. 
Moc Vám děkuji za pobyt na Vaší roubence. Musíme Vám roubenku moc pochválit, je to úžasná stavba na překrásném místě. Celý týden jsme si moc užili a až na jeden den se nám povedlo i počasí. S dětmi jsme byli jako v ráji. Děkuji i za ten dnešní den, ještě jsme si užili i ten. Pokud to půjde, rádi se k Vám vrátíme.
4.8.2022Autor:  Jana s rodinou E-mail:  jana.bern@yahoo.com 
Od roku 2018 k vám jezdíme o prázdninách na týden každé léto, tentokrát nás bylo více tak na roubenku větší 145 a opět jsme nadšeni. Tak zase příští rok nashledanou.
1.2.2020Autor:  Lenka Zámečníková E-mail:  lenkazam@seznam.cz 
Moc děkujeme za ubytování v chalupě č. 145...Ubytování bylo perfektní, bezvadně vybavené.. Dětem se moc líbilo, třeba se podíváme někdy příště i v létě.. Děkujeme moc 🙂
13.8.2019Autor:  Radka O. 
Byli jsme moc spokojení, roubenka je opravdu krásná, v pěkném prostředí, prostorná a i přístup pana majitele byl vynikající. Rozhodně mohu tuto chalupu všem doporučit.
19.2.2019Autor:  Honza 
Jezdíme sem už potřetí a paráda. Chce si to ohlídat termíny, hlavně na prázdniny ty jsou brzy obsazené.
20.8.2018Autor:  Jindřiška Ludinová E-mail:  jindra.ludinova@seznam.cz 
Dobrý den, roubenka č.p. 135 je opravdu nádherná. Týden letní dovolené jsme si náramně užili. Překvapila nás i vybavenost roubenky....myčka nádobí, vinotéka, samostatný mrazák. Ještě by to chtělo aspoň nadzemní bazén. Ale koupání v nedalekém lomu bylo taky super :). Jo a chybí osvětlení u táboráku, ale my si vypomohli lucerničkou z Lidlu :). Navečer jsme několikrát viděli opodál procházet srnky.....prostě fakt nádhera :).
11.9.2017Autor:  Bělinová s rodinou E-mail:  roman.aaa@seznam.cz 
Jezdíme na chalupy po Česku už pár let , ale tak vymazlenou roubenku jsme ještě neviděli. Soukromí, hlavně ty nádherné výhledy a krásný interiér, všude čisto a prostorné, sezení i postele pohodlné, prostě moc a moc chválíme.
15.6.2016Autor:  Petr Šlechta E-mail:  claudie58@seznam.cz 
Strávili jsme týden od 4.6-11.6.2016 na roubence č.135.Vynikající ubytování. Krásné okolí, velice sympatická paní správcová. Doporučuji Všem.
25.1.2016Autor:  Kodetovi 
Byli jsme na vetší roubence čp 145 jen víkend a jsme naprosto nadšení. Celá roubenka je dokonalá, jak z venku, tak zejména interiér roubenky a ty výhledy na hory ani nemluvě. Nechtělo se nám odjet domů, takový dům je náš sen. Moc krásné, děkujeme a na shledanou.
11.2.2015Autor:  Kamil Navrátil E-mail:  navratil.k@seznam.cz 
Dobrý den, na Vaší roubence jsme strávili krásný týden jarních prázdnin. Ubytování nemělo chybu, vše ještě umocnilo krásné počasí. Zahrada byla plná sněhu, spokojené děti mohly dovádět se saněmi přímo u chalupy a my rodiče jsme si užívali pohodu u kachlových kamen. Lyžování v okolí (Plavy, Zásada) je ideální pro rodiny, sjezdovky upravené, vleky bez front a cenově vše výhodnější než ve velkých střediscích. Všem ostatním vřele doporučuji toto ubytování!
29.9.2014Autor:  Klimentovi E-mail:  kliment.vl@seznam.cz 
Dobrý den, strávili jsme na roubence krásný víkend. Roubenka, počasí, okolí - vše na jedničku. Těšíme se někdy znovu.
6.7.2014Autor:  Havlíčkovi 
Na roubence jsme strávili nádherný týden. Roubenka je překrásná a útulná. Když ráno nad hřebeny Krkonoš vychází slunce, tak je to opravdu ta nejúžasnější snídaně, přímo fantazie. Tohle nám bude doma v bytě chybět... Havlíčkovi
20.1.2013Autor:  Bláhová 
Strávili jsme fajn víkend ve Vaší rozkošné roubence. Vyšlo i počasí a tak lyžování bylo perfektní, určitě sem ještě přijedeme někdy v létě.
9.8.2010Autor:  šima vladimir E-mail:  cepijan@seznam.cz 
na roubence se nam moc libilo bilo tam moc krasne a velmi cisto a spravkyne bila taky moc hodna dekujme vam za krasne stravenou dovolenku. šima a spol.
10.5.2010Autor:  Martina Knoblochová 
Velmi příjemný víkend, fotografie na webu zcela odpovídají realitě:-) plus velmi příjemná a vstřícná paní správkyně! Děkujeme!:-)
1.1.2010Autor:  Andrlovi 
Přejeme šťastný nový rok. Moc se nám na roubence líbilo a snad nám to vyjde i v létě. Andrlovi
22.6.2009Autor:  Leoš 
Roubenka je skutečný skvost, jak interiér, tak exteriér, gratuluji!
30.10.2008Autor:  thomas 
Byly to nejlepší podzimní prázdniny, který sme zažili.. supr chata a jenom doporučuju.:)
19.2.2008Autor:  J.T. a R.N. 
Zažili jsme fajnový týden plný romantiky a lyžování ! Štípání dříví do kachlových kamen, ráno pěšky do místního krámku pro čerstvé housky k snídani a pak večer na pivo v místní hospůdce - Svijanský Kvasničák je boží. Sjezdovky v okolí nestojí tolik jako v Harrachově nebo ve Špindlu a jsou bez front ! Třeba areál Paseky délka sjezdovky 1250m viz: http://www.skiregion.cz/paseky-nad-jizerou/ski-areal-paseky.html
5.12.2007Autor:  Eva M. 
Připínám na nástěnku panu majiteli pěkný pozdrav a vzpomínku na příjemně strávený týden v roubence. Listopadová !!! lyžovačka bez front nemá chybu.
2.5.2007Autor:  Dr. Stoklasová 
Mohu doporučit každému, kdo hledá klid uprostřed přírody. Strávili jsme moc nádherný jarní týden, okolní lomy ke koupání využil náš pejsek, v létě bychom se chtěli vrátit alsepoň na prodloužený víkend a zaplavat si také!
26.2.2007Autor:  Jiří Konopný 
Roubenka je překrásná a útulná. Odpočinuli jsme si, večerní posezení u kamen a výhledy jsou fascinující. Mohu jen doporučit !
18.10.2006Autor:  Budínský 
Překrásné okolí a jedinečná stavba! Těšíme se na týdenní zimní dovolenou ve Vaší romantické roubence. Díky, rodina Budinských